Tel.: +420 571 622 223; +420 604 923 854
24 Dub

Jarní novinky

Sezóna medvědího česneku zahájena!! Navíc jsme sezónní chlebíček vylepšili o nadýchanou celozrnnou veku, která je součástí našeho nového vajíčkového chlebíčku.
8 Pro

Vánoční aspiky v prodeji

Potěšte své blízké aspikem s vánoční tématikou. Aspiky si můžete objednat nebo zakoupit přímo v Chlebíčkárně. Tímto Vám přejeme krásné vánoční svátky plné lásky a pohody. 
18 Čvn

ROZŠÍŘENÍ LETNÍ ZAHRÁDKY

Naši milí zákazníci, s potěšením vám oznamujeme, že naše letní zahrádka byla rozšířena o další místa k sezení. Přijďte si dopřát chvíli pohody a osvěžte se třeba ledovou kávou a k ní si nezapomeňte dát některý z našich chlebíčků. 
14 Čvn

SVĚŽÍ OVOCNÁ MÍSA PRO 15 – 20 OSOB

Myslíme na vás i v těchto horkých dnech a hledáme pro vás vhodné osvěžení. Nejen stín na naší zahrádce, zmrzlina v mrazáku nebo ledová káva v Chlebíčkárně vám může parné dny zpříjemnit, ideálním osvěžením je ovoce a my pro vás máme velkou ovocnou mísu, kterou potěšíte nejen ty nejmenší, ale ocení ji každý, komu je horko. 😉
6 Čvn

Cheesecake s borůvkovým přelivem a malinami

Nyní u nás v Chlebíčkárně můžete ochutnat kromě klasického cheesecaku s máslovým korpusem a krémovou náplní z kvalitních surovin cheesecake obohacený ovocem. Přijďte si zpříjemnit den a potěšte Vaše chuťové pohárky.